sobota, 27 grudnia 2014

Ever After Monster High?

Przeglądając dziś rano tumblr'y znalazłam bardzo ciekawe zdjęcie. Przedstawia ono rozpiskę filmów Monster High - daty premier, informacje odnośnie fabuły i inne tego typu rzeczy. Dlaczego nas, fanów Ever After High powinno to interesować? Otóż został tam wspomniany jeden film pod tytułem "Ever After Monster High".

 
 
Jego premiera planowana jest na 1 stycznia 2015 roku. Fabuła prezentuje się następująco: "Cupid wraca do Monster High, a Kitty Cheshire rozpoznaje ją i obserwuje. Na końcu [filmu] będzie wielki Boo Year's Eve Party [coś w stylu sylwestra]."
 
 Opis jest trochę zbyt ogólny, przez co można sądzić, że jest to informacja nieprawdziwa. Tak naprawdę nie ma żadnych dowodów na to, że jest prawdziwa lub też nie. Na wszelki wypadek jednak piszę tutaj o tym.

Premiera filmu jest bardzo bliska, więc odpowiedzi na wszystkie pytania poznamy już niebawem. Osobiście jestem bardzo ciekawa, jaką techniką film zostanie wykonany. Wiemy jednak, że będzie on przypisany do fabuły Monster High - niestety.
 
 zdjęcie pochodzi z tumbrl'a monster-lili

12 komentarzy:

 1. Wtf?! Cupid ma okres chyba... Niech się w końcu zdecyduje, do której szkoły chodzić...

  OdpowiedzUsuń
 2. No to dziwne... ale może podała się i chcę wracać bo stwierdziła, że nie zdobędzie Dextera :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Może ,,wraca" w tym wypadku oznacza odwiedza. Bo nie sadze zeby Cupid po tak krotkim okresie w EAH bedzie chciala zostawic wszystko i wrocic na stare smieci haha :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Niech Cupid wraca skąd przyszła! Świat potworów bardziej do niej pasuje. Sorry ale taka jest prawda. Oczywiście nie chcę urazić jej fanów. Za tą postacią nigdy nie przepadałam ,a para Dex i Raven też bardziej przypada mi do gustu i żeby nikt nie pomyślał ,że wolę tą parę tylko dla tego ,że nie lubię Cupid. Nie zmienia to też faktu ,że dziewczyna mogłaby się zdecydować do ,której szkoły chodzi! Wszystko co napisałam to moje spostrzeżenia więc proszę nie mieć do mnie pretensji i jak już mówiłam nie chcę urazić jej fanów.

  Kitty Cheshire Love

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak :D Mam wielką nadzieję, że wraca tam na stałe. W Monster High nawet ją lubiłam, ale w EAH była jedną z moich znielubianych (jest w ogóle takie słowo? xd) postaci. A poza tym, niech się zdecyduje, gdzie ma chodzić xp Najlepiej by było, gdyby powstała jeszcze jedna seria Mattela dla dzieci postaci z mitów, no ale wtedy pół Mąster Haj musiałoby się tam przenieść xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Deuce, Minot, Cupid, Casta (ta nowa, córka Kirke z Przygód Odyseusza) - i tak by opustoszało ...

   Usuń
  2. Tylko, że na yt ktoś robi serię o dzieciach bogów greckich. Nie było 1 odcinka, ale są zapowiedzi. God's school czy jakoś tak...

   Usuń
 6. Jeeeez, Kitty do MH? No, no,no! NIE POZWOLĘ NA TO!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kitty po prostu śledzi Cupid. Nie staje się uczennicą MH tylko po prostu śledzi ją.
   Ale Cupid do MH? NIE ZGADZAM SIĘ!!!!!

   Usuń
  2. Może po rozterkach z Dexterem? No bo niby była rebelsem, teraz Royalsem. Sama nie wie kim jest i może dlatego tam wraca! Mi to obojętne - lubię odbydwie serie ^^ Ale Kitty w MH zostać nie może! Kim ona by tam była? Dziesięciotysięcznym kotołakiem ?

   Usuń
 7. Wątpie że Cupid wróci do Monster High,no cóż poczekamy trochę,zobaczymy jak to będzie.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!