sobota, 13 grudnia 2014

Relacja z pokazu kinowego w Złotych Tarasach

6 grudnia Multikino w Złotych Tarasach [w Warszawie] zamieniło się w bajeczne królestwo Ever After High. Na uczestników wydarzenia czekały liczne atrakcje oraz pokaz wyjątkowej historii – film „Dzień Koronacji”. Wydarzenie przyciągneło wielu miłośników magicznego świata, wśród których znaleźli się także znani sympatycy Ever After High, m.in. Natalia Szroeder, Magda Różczka, Paulina Holtz, Viola Kołakowska, Zbigniew Urbański, Wojciech Majchrzak, Julia Wróblewska oraz Gabrysia Raczyńska.

Projekcja filmu została poprzedzona niezwykłym pokazem tanecznym grupy Egurola Dance Studio. Dziewczynki wystąpiły w bajkowych strojach w stylu Royalsów oraz w nieco zadziornych kreacjach Rebelsów.

Gościem specjalnym była aktorka Maria Niklińska, która jest polskim głosem jednej z bohaterek opowieści, Raven Queen. Przywitała zgromadzonych gości i zaprosiła wszystkich do baśniowej krainy Ever After High.

Ale magiczna opowieść Ever After High™ nie kończy się w Dniu Koronacji… To dopiero początek kolejnych przygód potomków słynnych postaci z baśni.
Szajse obejrzała i szajse żałuje. Żałuje, że nie pojechała. Proponowali jej zaproszenia, ale ona odrzuciła je, bo jednak ze Szczecina do Warszawy niemały kawałek jest. Odrzuciła, bo w ów weekend była zajęta robieniem projektu na wos, a potem okazało się, że nie mieli dla niej czasu i prezentację przełożyli na przyszły tydzień. Żałuje, bo potem dowiedziała się od mamy, że ta fundnęłaby jej podróż do stolicy. Od teraz szajse oficjalnie nienawidzi swojego marnego żywota. To znaczy nienawidziła już wcześniej, ale teraz jeszcze bardziej.
film i opis pochodzą z oficjalnego kanału ever after high na youtube

5 komentarzy:

 1. ,,Lorr obejrzała i Lorr nie żałuje. Lorr by się czuła jak dziwoląg wśród tylu małych istot powszechnie nazywanymi dziećmi. Lorr się cieszy, że całą sobotę obijała się przy "The Art of War", bo nie lubi tłumów. I Lorr się cieszy, bo nadal pozostaje niezidentyfikowana (y)" - Musiałam to napisać, wybaczcie moje zachowanie xD
  "Na każde pytanie istnieje kilka odpowiedzi" - Byłabym przeszczęśliwa, gdyby tak było na teście z historii xD

  OdpowiedzUsuń
 2. tam lalki były...wow

  OdpowiedzUsuń
 3. Chociaż zostały mi zaproszenia na pamiątkę ;-; Najbardziej ciekawił mnie ten pokaz mody, ale po tym filmiku rozczarowałam się. Myślalam, że będzie coś jak cosplay, a ty tylko lipne parasolki. Ale i tak fajnieby było tam być. Niestety bus w dwie strony na dwie osoby 200zł ._. Trochę niewarte... Ale nic się nie stało.
  ~Kayl

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooooooj współczuje Ci SZAJSE ,naprawdę współczuje Ci SKARBIE :-)

  Kitty Cheshire Love

  OdpowiedzUsuń
 5. Po dokładnym obejrzeniu Kitty też żałuje. Niestety ja nie dostałam zaproszenia czy coś. Otóż podobnie jak nasza biedna Szajse też żałuję ,że tam nie pojechałam ,a wiedziałam otym wcześniej. Tylko myślę ,że ja miałabym jeszcze dalej ,bo mieszkam w Bytomiu. I wtedy nie dostałabym Raven i Cerise tak szybko ,bo od sobotniego ranka bym tam jechała ( znając moich rodziców )

  Kitty Cheshire Love

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!