sobota, 13 września 2014

Katalog = nowe informacje odnośnie Thronecoming

Za informację bardzo dziękuję Natalii Vidal. | Pamiętacie, gdy kiedyś pokazywałam Wam grafiki z węgierskiego katalogu? Takie same zostały zamieszczone w polskim katalogu, gdzie możemy trochę poczytać o Dniu Koronacji!
«LINK DO KATALOGU»

Na początku katalog wyjaśnia nam, o co w tym całym Ewer Aftej Haj chodzi. Potem znajdziemy opisy postaci, wraz ze zdjęciami ich lalek (Apple, Briar, Maddie, Raven, Ashlynn i Hunter, Blondie, Cerise). Na następnej stronie znajduje się opis Dnia Dziedzictwa i zdjęcie lalek Raven, Apple i Briar z tej serii. Jednakże najważniejsze są chyba dwie następne strony rozpoczęte pełnymi (no, prawie...) artami kandydatek na Królową Balu. Po prawej zaś znajdujemy wyczerpujący opis odnośnie nowej serii, przyozdobiony artem Briar!


Aż ciężko to skomentować! Sojusz Raven i Apple? Briar Rebelsem? Niepokojąca tajemnica związana z Księgą Legend? Nić porozumienia pomiędzy głównymi bohaterkami? Nie mogę się doczekać!

Obracamy stronę, a tam zdjęcia lalek postaci kandydujących na Królową Balu. Dalej jest playset Briar, elektroniczny pamiętnik (MUSZĘ GO MIEĆ!). Na następnej stronie są zdjęcia mebelków i układanka. Potem są same reklamy przyborów szkolnych i na ostatniej stronie reklama strony internetowej.

2 komentarze:

 1. Dlaczego napisalas ,,ewer after haj,, przeciesz to niepoprawna nazwa?
  Niszczycielkase'

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem aż taka głupia, na jaką wyglądam.
   Przecież napisałam to specjalnie.

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!