niedziela, 14 września 2014

"Ever After High - Krzywe Zwierciadło"

  Za informację dziękuję Apolonii White. Dzięki:*
Już za dwa miesiące (dokładnie 2014.11.19) odbędzie się premiera (przetłumaczonej) drugiej części książek EAH od Shannon Hale! To już całkiem niedługo i szczerze - nie mogę się już doczekać. Pierwsza część podobała mi się i mam nadzieję, że na drugiej się nie rozczaruję;).
Oto okładka:
Oczywiście widzieliśmy ją już dawno, a jedyna różnica to przetłumaczony tytuł (znowu tą brzydką czcionką, na którą narzekali niektórzy redaktorzy naszego bloga;)).
Opis:
"Lustereczko, powiedz przecie, kto jest najpiękniejszą w świecie? Tylko czy zwierciadła zawsze mówią prawdę? 
Ostatni doroczny Dzień Dziedzictwa pogrążył szkołę Ever After High w absolutnym chaosie. Miało być jak zwykle: uczniowie złożyliby swoje przysięgi i opowieści toczyłyby się według dobrze znanych scenariuszy.
Wszystko zepsuła zbuntowana Raven Queen, córka Złej Królowej z baśni o Królewnie Śnieżce, której zachciało się walczyć o wolność. Po tym jak odmówiła udziału w ceremonii, nic nie mogło być pewne. Decyzja Raven zniszczyła marzenia Apple White, córki Śnieżki. W baśni bez czarnego charakteru, dziewczyna nie otrzyma zatrutego jabłka ani wymarzonego królestwa. Popierają ją Szlachetnie Urodzeni – ta grupa uczniów nie chce żadnych zmian. Buntownicy stoją murem za Raven i chcą wyrwać się z okowów przeznaczenia, by samodzielnie pokierować swoim życiem.
× 
×

Gdy Madeline Hatter, córka Szalonego Kapelusznika, ląduje w poważnych tarapatach, skłócone dziewczyny muszą połączyć siły i zjednoczyć baśnioceum, by móc uratować przyjaciółkę. Inaczej ta opowieść nie będzie miała Szczęśliwego Zakończenia."
Oprócz tego, że Maddie będzie miała kłopoty, nie dowiadujemy się niczego konkretnego. Trochę szkoda. 
W każdym razie, czekacie na książkę?

8 komentarzy:

 1. Taak! <3 1 książka była świetna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. http://carolyn-the-mh-and-eah-lover.tumblr.com/post/97593552903/i-dont-know-why-this-hasnt-gone-viral szkoda, że film w linku jest prywatny.

  OdpowiedzUsuń
 3. A i jeszcze, Cerise Panic Picnic, było urocze <3 Chcę więcej odcinków skupiających się na Cerise.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurcze strona zapowiada się świetnie, bo dobrze prosperuje, ale obowiązkowe będzie zmienienie szablony, a najlepiej na początku samego TŁA (które powinno być jednolite) i NAGŁÓWKA :) Bo teraz to wygląda strasznie amatorsko :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie ,spokojnie :)

   Usuń
  2. Jak to nie ma wyglądać amatorsko to nie powinni się skupiać na zmianie tła z nagłówkiem na coś innego, tylko zacząć od projektu gdzie nagłówek zgrywa się z tłem, a wszystkie inne elementy będą wpasowywać się w całość i będą rozłożone tak, by był i wygląd, i wygoda w poruszaniu.
   I polecam wbudowanie linków w elementy graficzne, skoro już macie rysowany nagłówek to można taki klikalny pamiętniczek narysować, licznik gdzieś wpasować i inne pierdołki, potrafi to ślicznie wyglądać jak się dobrze zrobi. Trochę CSSu czyni cuda w szablonach. Tylko następnym razem proszę postaciom nóg nie wykręcać i nie mylić dłoni lewych z prawymi D: No i jak chcecie to coś użyć http://www.everafterhigh.com/Static/images//backgrounds/preloader.png to sobie weźcie to porządnie zapiszcie bez tła.

   Usuń
 5. https://www.youtube.com/watch?v=wppYD52oK9Y

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już ktoś mnie o tym informował.
   Właśnie piszę post na ten temat.

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!