poniedziałek, 2 marca 2015

Color Me Fairest - konkurs na eah.com

W poprzednim poście opisywałam nowy wygląd strony everafterhigh.com. Wspomniałam także o konkursie, Color Me Fairest, który wystartował dzisiejszego dnia. Więcej o nim w dalszej części posta.

Po wejściu w ten (klik!) link wyświetli Wam się następujący tekst.

W filmie Święto Baśniowiosny na krainę Ever After High rzucono klątwę. Twoim zadaniem jest przywrócenie kolorów Spring Fairest. Wybierz ulubioną scenę i przeczaruj ją na swój sposób. Najbardziej czarowna praca konkursowa zostanie umieszczona na stronie głównej Ever After High! Poniżej wystarczy podać swoje dane, a następnie poprosić rodzica lub opiekuna prawnego o pomoc.

Uwaga, uwaga - problem! Całkiem możliwe, że wszyscy Wy jesteście za starzy. Jeśli tak, wyskoczy Wam takie cuś: Przepraszamy… Zdaje się, że nie spełniasz warunków wymaganych do wzięcia udziału. W poniższym Regulaminie podano, kto może uczestniczyć w konkursie.

Regulamin natomiast głosi tak: Osoba uprawniona do udziału w konkursie musi mieć co najmniej 5 lat i nie więcej niż 12 lat w chwili przystępowania do konkursu.

HA HA HA HA
Uśmiałam się.

Ale teraz na serio. Jeśli macie młodsze rodzeństwo, kuzynostwo, psa, kota, za którego moglibyście się podać - oczywiście za jego zgodą, nie chcę być podana do sądu - usuńcie historię przeglądania z ostatniej godziny. Przeglądarka bowiem zapamiętuje Wasz wiek i za każdym razem, gdy wejdziecie na stronę konkursu, wyświetli Wam się Przepraszamy...

Kiedy już ogarniemy wszystkie formularze jako nowi my, wyświetla nam się: Color Me Fairest - koloruj z fantazją! Wybierz ulubioną spośród czterech czarno-białych scen inspirowanych filmem Święto Baśniowiosny i jak najlepiej ją przeczaruj!

Konkurs to kolorowanka.
W dalsze szczegóły nie będę się zagłębiać.
Jestem zawiedziona.

Niektóre fragmenty pochodzą z everafterhigh.com.

21 komentarzy:

 1. W poprzednim konkursie nawet osoby, które miały 19 lat uczestniczyły. No cóż na to poradzić. Mówi się po prostu trudno.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem pewna że wygra Jan Kowalski *^*

  OdpowiedzUsuń
 3. Eww... Mam mały problem. Mam 12 lat ale za 2 tygodnie będę mieć 13. Wyniki są w maju. Jeżeli wyślę pracę w wieku 12 lat i się okaże, że wygram to czy będę mógł ja odebrać w wieku 13 lat?? Eww... Tak poza tym możliwe że post się zdubluje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież nie ma czego odbierać xD Właśnie dlatego nie wezmę udziału, chociaż mogłabym zmienić rok urodzenia na 2003 - nagroda to umieszczenie pracy na głównej EAH.pl, nic więcej. Regulamin mówi - nagroda nie ma wartości pieniężnej.

   Usuń
  2. Ewe a szkoda, ze ni ma nagrody :( Ni ma sensu brać udziału. A co do Ary. To zależy, która. SD jest fajna z jaskółką. Łatwa na PvP. YR poczeba naszyjnik maga oraz pasek B bo ma dużo skilli ale mało many. AS jest bardzo łatwa, ma duży DMG, szybko zdobywasz mane, a z kosztem skilli nie ma problemów. :D

   Usuń
 4. W ogóle nie mieli lepszych pomysłów niż kolorowanka dla 5-latków?! Nie mogli zrobić czegoś takiego: Ci co umieją- rysują, ci co nie umieją- kolorują ? Proste? Przecież Ever After High nie interesują się tylko dzieciaki w grupie wiekowej 5-12.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem dobrze zrobili, no bo im łatwiej tym lepiej...:D

   ~Anka~

   Usuń
  2. Musi być łatwo, skoro nie ma nagród, bo już w ogóle nikt by nie brał udziału... :D

   Usuń
  3. Aaa... Myślałam, że jakieś nagrody są a tu takie coś...:`( Zawiodłam się...:`````````(

   ~Anka~

   Usuń
 5. Fajnie...:D Na pewno wezmę udział:3 Ale raczej jeszcze nie dziś...XD

  ~Anka~

  OdpowiedzUsuń
 6. Na fb eah jest wiadomość, że magazyn wyjdzie 05.03, a SU 21.03 tego roku :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki jest adres tej strony bo nie mogę znależdź tej informacji.

   Usuń
  2. Ale fajnie! Hura! Zdaje mi się, że czekałam na ten film i magazyn dłuuugie stulecia, by wreszcie się ukazały...XD

   ~Anka

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. Nie chce mi się z tel. link wysłać, ale wystarczy, że na fb wpiszesz ever after high i to to konto z czarno-białą ikonką, tylko musisz poszukać w komentarzach, bo wprost nic nikt nie pisze ;-;

   Usuń
 7. Liczyłam na to, że będzie bardziej podobne do bajecznej szkoły :( :( a tu nudne zadanie i zero nagród :/

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale nuuudy ... ;(


  ~Bunny Cheshire~

  OdpowiedzUsuń
 9. A mogę wziąć udział osoby które mają 12 lat?

  OdpowiedzUsuń
 10. Nawet chciałabym wziąść udział w tym konkursie....nawet...

  OdpowiedzUsuń
 11. Ha ! jeszcze w tym tygodniu mam 12 lat i co strono EAH?

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!