sobota, 20 maja 2017

Okładka książki Rosabella and the Three Bears

Nieco ponad dwa miesiące temu pisałam tutaj o trzeciej książce w serii Once Upon a Twist, zaraz po When the Clock Strikes Cupid oraz Cerise and the Beast. Mowa tutaj oczywiście o Rosabella and the Three Bears, czyli historii o tym, jak Rosabella zabłądziła do baśni Blondie.


Po wspomnianych przedtem dwóch miesiącach udostępniono w końcu okładkę książki. Podobnie jak pozostałe ilustracje, ta również otoczona jest masywną ramką z cudownymi detalami. Do gustu bardzo przypadł mi również strój Rosabelli, którego ogólny krój nawiązuje do pierwotnego stylu córki Pięknej, natomiast kolorystyka, wzory i dodatki są w stylu Blondie.

Dla zapominalskich udostępniam opis serii i tej konkretnie książki, o których pisałam już wcześniej.

Opis serii - W Ever After High wszystko odwróciło się do góry nogami! Po tym, jak Fabelle rzuciła zaklęcie na egzaminy semestralne, uczniowie niespodziewanie znaleźli się wewnątrz złych baśni!

Opis tego tomu - Gdy Rosabella Beauty i Cedar Wood odnajdują siebie w Złotowłosej i trzech misiach zamiast w swoich własnych baśniach, dociera do nich, w jak wielkich tarapatach się właśnie znalazły. Ktoś napada na domy, przez co cały las zaczyna panikować. Teraz to od Rosabelli, Cedar i trzech misiów zależy rozwiązanie tajemnicy i przywrócenie baśni na właściwe tory!

Zdjęcie pochodzi z facebooka Ever After High Dolls.

5 komentarzy:

 1. Połączenie Ross i trzech misiaczków nieco szalone, aczkolwiek może być fajnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pojawiła się okładka książki Crossoveru MH i EAH ! Co ciekawe być może zostanie wydana w Polsce przez Bukowy Las,bo sama okładka wygląda podobnie jak "Księga Legend","Krzywe Zwierciadło" i "Kraina Czarów".Pozostają nam modły.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bykowy las mógłby się spiąć i wydać choć tą książkę. Już tak dawno nie czytałam coś tak wciągającego jak seria Ever After High. Uwielbiam te książki? Hmm, może trzeba napisać do wydawnictwa w dziale obsługi klienta lub w dziale pomocy?

   Usuń
  2. Ale strzeliłam byka, haha... Bukowy nie bykowy las

   Usuń
  3. Once Upon a Time nie chcieli wydać, ale tutaj rzeczywiście jest jakaś nadzieja! Post pojawi się dziś wieczorem lub jutro po południu.

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!