sobota, 11 marca 2017

Zapowiedź nowej książki - Rosabella and the Three Bears

Jakiś czas temu pokazywałam Wam okładki dwóch książek z serii Once Upon a Twist - When the Clock Strikes Cupid oraz Cerise and the Beast. Przyszedł czas na trzecią powieść w serii - Rosabella and the Three Bears.


Opis całej serii brzmi następująco - W Ever After High wszystko odwróciło się do góry nogami! Po tym, jak Fabelle rzuciła zaklęcie na egzaminy semestralne, uczniowie niespodziewanie znaleźli się wewnątrz złych baśni!

Krótkie streszczenie tego zaś konkretnego tomu wygląda tak - Gdy Rosabella Beauty i Cedar Wood odnajdują siebie w Złotowłosej i trzech misiach zamiast swoich własnych baśniach, dociera do nich, w jak wielkich tarapatach się właśnie znalazły. Ktoś napada na domy, przez co cały las zaczyna panikować. Teraz to od Rosabelli, Cedar i trzech misiów zależy rozwiązanie tajemnicy i przywrócenie baśni na właściwe tory!

Kolejny opis brzmiący interesująco i kolejna książka, której nie doczekamy się w Polsce. Mam nadzieję, że projekt okładki będzie równie dobry, co poprzednie.

8 komentarzy:

 1. Czuje, że dobrze zapowiada się ta historia. Nie mogę się doczekać kiedy trafi do polski angielska wersja, ale o polskiej możemy sobie tylko pomarzyć... Ach... Czemu to akurat angielski jest najlepszy i zawsze na początku Mattel wydaje angielskie książki?! I mam jeszcze 1 pytanko: Czemu lalki Mattela i wogóle EAH są takie dobie? Ach... Chlip.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Wasz anonimek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eeee...Po prostu Świeczka!Brak hajsu.Poza tym im się nie opyla i już ...................NIE MA!!!!!!!
   PS:poza tym Mattel to firma Amerykańska,których guzik obchodzi Polska.Amerykanów jest więcej!

   Wasza słodka papryka Anonia Anonimowska

   Usuń
 2. Jej! Eah żyje!:).
  Ale co do książki, jakoś nie umiem się połapać, kim będą rose i cedar. Bo bo to Złotowłosa się włamała do domu i ona była tylko jedna, a skoro trzy misie są w komplecie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro tytuł to Rosabella i trzy misie to Rosa będzie Złotowłosą

   Wasza słodka papryka Anonia Anonimowska

   Usuń
 3. Czyżby EAH wracało do formy??? :)
  Pamiętam jeszcze czasy, gdy na tym blogu pisali Yoshi, Realista, Werka, Rosalie i inni :) Ach... Wspomnienia... Czasy , gdy EAH było jeszcze świetnym serialem...

  OdpowiedzUsuń
 4. PROSZĘ O UWAGĘ!
  Post o wszystkich nowych lalkach pojawi się w piątek, dlatego UPRZEJMIE PROSZĘ O NIEWSZCZYNANIE DYSKUSJI NA ICH TEMAT. Wiem, że ten temat wzbudza wiele emocji, ale wstrzymajcie się z tym do piątku, proszę i dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest piątek a nie ma posta :(

   Usuń
  2. Już jest. Zajął mi więcej czasu, niż przypuszczałam.

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!