sobota, 14 stycznia 2017

Pozostał tydzień na wysyłanie prac na konkurs Let It Snow!


Chciałam jedynie przypomnieć, że pozostał niecały tydzień na wysyłanie prac na konkurs plastyczny Let It Snow, a dokładniej mówiąc, można to zrobić jeszcze do 20 stycznia włącznie. Jeśli nie wiecie, w jaki sposób wysłać do mnie maila lub jeszcze nie słyszeliście o konkursie, a chcielibyście wziąć udział, to klikając tutaj lub w grafikę w pasku bocznym znajdziecie wszystkie informacje. Powodzenia!

14 komentarzy:

 1. mozna narysowac za jendym razem kilka postaci na kartce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, jedna osoba może wysłać jeden projekt.

   Usuń
 2. No to jeszcze raz życze powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu. ^-^ Na2et jeśli będę miała ostatnie miejsce to będę szczęśliwa bo przynajmniej ktoś mógł zobaczyc co zrobiłam. Pozdrawiam, udanych ferii.. (Mam od 30 stycznia dopiero..)

  OdpowiedzUsuń
 3. moge narysowac jakas postac, co jest w serii epic winter np. apple? plisssss, ja narysuje jej zupelnie inny outfit i sie nie bede na nicyzm wzorowac.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepraszam ale na fb na eah mexico i eah dolls sa zdj okładek tych złych bajek do których trafili przes Fabell przepraszam wiem ze nie powinnam sorki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Post pojawi się w piątek w godzinach wieczornych.

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Wszystkie szczegóły na temat konkursu znajdziesz tutaj http://ever-after-high-blog.blogspot.com/2016/12/konkurs-plastyczny-let-it-snow.html?m=1 .

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!