sobota, 21 stycznia 2017

Let It Snow - Prace konkursowe i początek głosowania


Dziękuję za tak duże zainteresowanie konkursem! Czas na wysyłanie prac dobiegł jednak końca. Tym samym w pasku bocznym pojawiła się ankieta, w której do 3 lutego będziecie mogli głosować na swoją ulubioną pracę. Projekty, które zajmą trzy pierwsze miejsca w ankiecie, pojawią się na nagłówku bloga i będą tam widniały przez miesiąc. Po zakończeniu konkursu wszystkie prace zostaną umieszczone w zakładce "Prace konkursowe".

Czasem ankieta ma problemy z załadowaniem się, dlatego spróbujcie włączyć ją w innej przeglądarce lub sprawdzić później.

Prace konkursowe
Kolejność prac według alfabetycznej listy pseudonimów autorów.
Chloe Earth
Dwiga
Gugi
Julia Czarna
Kacper
Koreli
Mirasna

Mat Nathaniel
Maurenn
Miteli
Rebella Beauty
Tanzania
Yuukami
Zosiak223

25 komentarzy:

 1. Koreli i Mat Nathaniel, jak robiliście swoje prace? Tj., w jakim programie, czy coś...?
  Naprawdę wyglądają profesjonalnie:).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Praca Korale jest na kartce xd

   Usuń
  2. Ale kredki to to raczej nie są:).

   Usuń
 2. Gratuluję wszystkim ale w szczególności Nathanielowi. Pięknie narysowane <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja praca to ta ostatnie nie równa sie z twoją xd

   Usuń
 3. No, poziom niektórych z nich naprawdę mistrzowski, podziwiam...

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne prace! Mi niestety nie udało się wziąć udziału bo nie miałam weny...ale może następnym razem się uda. Gratuluję wszystkim, którzy wzięli udział! :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Głosuj na Gugi! Super praca!

  OdpowiedzUsuń
 6. Chciałabym zapytać cię seise o pare rzeczy związanych z EAH:
  Czy możesz urządzić konkurs fotograficzny w lutym
  Czy wiesz coś na temat promocji w Pepco
  Jakie prace podobają ci się najbardziej
  Gdzie można kupić książki z wcześniejszego postu
  Czy wiesz gdzie można obejrzeć film Kraina Czarów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1 Najpierw chciałabym się skupić na doprowadzeniu do końca konkursu Let It Snow, dlatego luty to zdecydowanie zbyt wczesny termin. W dodatku biorąc pod uwagę małe zainteresowanie poprzednim konkursem fotograficznym, nie sądzę, aby kolejny odbył się się w najbliższym czasie.
   2 Niestety, nie.
   3 Mam kilka ulubionych prac, ale wydaje mi się, że jako autorka bloga nie powinnam nikogo jawnie faworyzować.
   4 Wszystkie książki, o jakich pisałam tutaj w ostatnim czasie, to jedynie zapowiedzi. Te książki nie ukazały się jeszcze za granicą, a w Polsce nie ukażą się w ogóle, ponieważ po wydaniu trylogii Shannon Hale wydawnictwo Bukowy Las straciło zainteresowanie wydawaniem książek z uniwersum Ever After High. Po zagranicznej premierze będzie zaś można je kupić w anglojęzycznej wersji na takich stronach jak amazon.com.
   5 W zakładce "Odcinki" znakdziesz kategorię "Filmy i odcinki specjalne", gdzie udostępniłam linki do pierwszej połowy filmu w języku polskim. Druga jest dostępna w Internecie jedynie w wersji anglojęzycznej, dlatego jeśli zależy Ci na pełnym wydaniu polskim, polecam zaopatrzyć się się wersję na płycie.

   Usuń
  2. Dzięki! A czy mogłabyś urządzić konkurs w kwietniu?Gdzie można zakupić płytę? Czy możesz dodać do zakładek kolorowanki, gry i szczegółowe opisy postaci oraz linki do stron: tumblr, pinterest, EAH, cda, widto.me, wikia? Jaką postać z EAH lubisz najbardziej? Ja lubię Maddie. Jest bardzo radosna! Tak jak ja! I mam jeszcze 1 pytanie : Czy wiesz gdzie przez internet można przeczytać Historię Ashllynn i Madeline? Czy można założyć bloga nie podając swoich danych?

   Usuń
  3. 1 W kwietniu czeka mnie bardzo trudny okres w moim życiu, ale myślę, że spróbuję zorganizować coś w maju.
   2 W Empiku lub jego stronie internetowej, myślę, że w Saturnie też dostaniesz. Zawsze pozostaje allegro.
   3 Nie widzę takiej potrzeby. Kolorowanki każdy zainteresowany sam znajdzie w grafice Google, jeśli zaś chodzi o pozostałe wymienione rzeczy, to dodaję jedynie linki do oficjalnych stron i materiałów Mattela, dlatego link do strony everafterhigh.com w zupełności wystarczy.
   4 Moją ulubioną postacią jest zdecydowanie Raven. Kocham ją za jej upór, determinację, odwagę potrzebną do wprowadzania zmian, a także głębokie rysy psychologiczne. Lubię również Maddie za jej pogodę ducha i fakt, że jest uosobieniem wszystkiego, co najlepsze w carrollowej Alicji w Krainie Czarów. Z początku nie znosiłam Apple za jej poglądy i ograniczone spojrzenie na świat, ale po Dragon Games zmieniłam zdanie o niej i myślę, że zaczynam ją nawet trochę lubić.
   5 Jeśli chodzi o Madeline Hatter's Story i Ashlynn Ella's story, to są to anglojęzyczne e-booki dostępne na amazon.com.
   6 Wydaje mi się, że tak. Jeśli dobrze pamiętam, trzeba jedynie mieć konto na bloggerze, a aby je złożyć, wystarczyło chyba jedynie podać adres e-mail. Mogę się mylić.

   Usuń
  4. Dzięki seise!

   Usuń
  5. Do usług. (●´∀`●)

   Usuń
  6. Co do konkursu w maju /\/\."School Time Outdoors" rzeczywiście nie miał zbyt wieli prac.Ja sam się zadeklarowałem,ale szkoła niestety pokrzyżowała mi plany.Ja tak sobie myślałem nad konkursem fotograficznym pod koniec Czerwca (23 jest zakończenie roku szkolnego).Wakacje,więcej czasu,luzu,lepsza pogoda itp. Oczywiście jest to tylko moja mała sugestia ;)

   Usuń
 7. A kiedy są wyniki konkursu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nowy nagłówek z pracami, które zajęły trzy pierwsze miejsca w ankiecie, pojawi się w ciągu kilku następnych dni, natomiast oficjalny post z wynikami i dyplomami dla uczestników napiszę w przyszłym tygodniu, ponieważ nie mam w tym tygodniu czasu na robienie dyplomów.

   Usuń
  2. A możesz dzisiaj?

   Usuń
  3. Bobas płacze buuuuuuuuuu... buuuuuuuuuuuuu..... nie ma dyplomuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu........:(
   bbbbbbbuuuuuuuuuuuaaaaaaaaabbbbbbbbbuuuuuuuuaaaaaa :(
   To pisałem ja: Kinder-Bobas :)

   Usuń
  4. Nie, ponieważ nie zaczęłam jeszcze robić dyplomów. Wszystkim zajmę się w ten piątek, najpóźniej w sobotę. Naprawdę nie mam teraz czasu.

   Usuń
 8. Napiszę szczerze świetny nagłówek. Zastanawiałyście może, żeby zrobić konkurs na nagłówek, wtedy autor dostałby darmową reklamę, a wygląd bloga wyglądałby lepiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pewnych przyczyn wolę zajmować się wyglądem bloga sama.

   Usuń
 9. Hej przesłałem wam na maila-nowninkę ze świata EAH bo nie chciałem robić tutaj pod komentarzem dyskusji ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, widziałam. Post powinien pojawić się w weekend.

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!