czwartek, 29 grudnia 2016

Pierwsze zdjęcia lalek z serii Enchantimals

W sierpniu napisałam posta o zapowiedziach lalkowych na 2017 roku. Na samym końcu listy pojawiło się tajemnicze hasło Enchantimals. Niedawno udostępniono pierwsze zdjęcia lalek z tej serii i choć nie są one najlepszej jakości, myślę, że warto o nich wspomnieć.


Co ciekawe, seria nie należy do uniwersum Ever After High - nigdzie na opakowaniu nie ma nawet loga eah, a arty są wykonane w zupełnie innym stylu. Powyższe lalki stanowią coś zupełnie odrębnego i są jedynie wzorowane na pixies, które znamy z Dragon Games czy chociażby Epic Winter.

Same lalki stanowią swego rodzaju połączenie dziewczynek z rozmaitymi zwierzątkami, których figurki znajdziemy w zestawie. Na powyższych zdjęciach widać fuzje ludzi z koalą, królikiem, jakimś ptakiem (nie jestem pewna) i skunksem. Kreatywnie, nie powiem.

Choć arty wyglądają naprawdę uroczo, nie mogę tego samego powiedzieć o lalkach, ale wypowiem się na ten temat dopiero, gdy opublikowane zostaną lepszej jakości zdjęcia. Same lalki nie wyglądają, jakby mogły zginać łokcie czy kolana - ich nogi wyglądają bardzo sztywno, a choć niektóre mają jedną rękę zgiętą w łokciu, w rzeczywistości może to być jak w przypadku niskobudżetówek z Ever After High.


Poza lalkami z serii podstawowej zapowiedziano również kilka playsetów. Jeden z nich przedstawia leśny domek, a w zestawie znajdziemy naprawdę uroczą lalkę dziewczynki-pandy. Dwa mniejsze zestawy przedstawiają dziewczynkę-małpkę prowadzącą jakieś stoisko z lemoniadą oraz bodajże dziewczynkę-żółwia w zestawie z rowerem.

Niektóre lalki, jak ta przedstawiająca dziewczynkę-pandę, są naprawdę urocze, ale inne, jak chociażby dziewczynka połączona z niezidentyfikowanym-niebieskim-czymś, przypominają małe potworki. Skoro lalki stanowią zupełnie odrębne uniwersum, nie pojawi się już tutaj więcej postów na ich temat, a ten był jedynie w celu sprostowania.

Zdjęcia pochodzą z tumblra Luc-Elementix.

8 komentarzy:

 1. Na początku myslała, że to nie jest z EAH.. A ta dziewczyna panda mnie urzekła. Naprawdę szkode, że najprawdopodobniej nie mają ruchomych stawów, bo niektóre lalki naprawdę według mnie są ślicznie. Arty ich również są według mnie bardzo ładne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo nie jest z EAH ,pisze na górze.

   Usuń
  2. Wiem przecież napisałam o tym później komentarz na dole..

   Usuń
 2. To będzie odrębna seria... Na pudełkach nie ma logo EAH

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No przecież napisali

   Usuń
 3. Enchantimals to będzie nowa seria, nowa bajka. Jakby co tutaj jest jej opis, ale po angielsku. http://www.awn.com/news/mattel-announces-two-new-animated-barbie-series-tv-special Tam gdzieś na dole jest. Mam nadzieje, że sam serial będzie ciekawy..

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogólnie byłem święcie przekonany, że Enchantimals to nadchodząca animacja przynależna do EAH. No niestety, wszystkie moje nadzieje rozwiały artykuły z października (choćby ten u góry), jakoby Enchantimals okazało się odrębną linią lalek. Wtedy też doniesiono w wiarygodnych portalach, że na 2017 rok Mattel przewiduje dużo filmów pełnometrażowych, w tym: Enchantimals, jednak wcale nie ma być powiązane z EAH. Na razie więcej znaków wskazuje na to, że będzie to kompletnie nowe uniwersum, które wyodrębniło się z EAH. Ja jak najbardziej je akceptuje, Mattel bardzo się rozpędził po sukcesach (początkowych oczywiście) Monster High oraz Ever After High i wszystko wskazuje na to, że w przeciągu ostatnich 2 lat stworzyli już dwie nowe 'szkoły', czyli DC Super Hero Girls i teraz Enchantimals. Przyznam, że czekam jeszcze na coś mitologicznego ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niezbyt podobają mi się nowe lalki, raczej nie trafią do mojej kolekcji, liczyłam na inną serię lalek.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!