sobota, 25 lipca 2015

Fragment teledysku Way too Wonderland

Skończył mi się internet i teraz tnie się jeszcze bardziej niż przedtem, dlatego posty
mogą pojawiać się ze sporym opóźnieniem. Wracam z wakacji około pierwszego sierpnia.

Niedawno na youtube Ever After High Colombia opublikowano fragment najnowszego teledysku Ever After High, stworzonego specjalnie na potrzeby filmu Way too Wonderland. Nagranie jest bardzo słabej jakości, praktycznie nie słychać muzyki, a kamerzyście często ręka spada w dół, ale i tak zachęcam Was do obejrzenia.

Film pochodzi z kanału na youtubie Ever After High Colombia.

Film prawdopodobnie został wyświetlony na zakończonym niedawno San Diego Comic Con International, choć nie mam pewności. Niniejszy teledysk jest pierwszym od czasów pamiętnego Ever After High Theme. Bardzo się z tego powodu cieszę - no bo skoro Monster High ma już na koncie co najmniej kilka piosenek, to dlaczego EAH miałoby nie mieć?

Tekst ma bardzo dużo wspólnego z Krainą Czarów, a to tylko wzmaga mój apetyt na ten film. Samego teledysku widzimy jedynie przebłyski, w głównej mierze mamy pokazane tak zwane lyrics. Jest jednak pewien fragment, na który warto zwrócić uwagę. Mam na myśli 'transformację' dziewcząt, która zaczyna się w 1:06 i od razu kojarzy z serialem Winx.

Nie mogę doczekać się tego filmu! >.<

3 komentarze:

 1. Dzisiaj 26 o co w tym chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też nie mogę się go doczekać >_< Przez ten fragment JESZCZE bardziej! >_<

  OdpowiedzUsuń
 3. Również nie mogę się doczekać filmu WtW :) Lalki z tej serii co prawda ani trochę mi się nie podobają, ale sam pomysł jest super.
  ~Darcy

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!