czwartek, 25 czerwca 2015

Nowy odcinek po... węgiersku

Dzień po opublikowaniu w Polsce odcinka "Na kurzej nóżce" przyszedł czas na Węgry. Co ciekawe, tam popełniono pewien błąd i zamiast odcinka o nieudanej próbie sterowania kurzą chatką przez Raven wstawiono... następny.


Film pochodzi z oficjalnego kanału Ever After High na youtubie.

Nie dajcie się zwieść obrazkowi na miniaturce! W następnym odcinku Faybelle sporo namiesza, a do tego dowiemy się, że Poppy zabrała na imprezkę w lesie... suszarkę do włosów. I w ogóle cały arsenał fryzjerski. Moim zdaniem odcinek był dość ciekawy i mam nadzieję, że zbliżamy się powoli do końca tego feralnego sezonu.

21 komentarzy:

 1. Tak, zbliżamy się ku końcowi. Poczułem to po zawiedzionej minie Faybelle.

  Dorian

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też się tak wydaje i Faybelle wkrótce uświadomi to sobie :D

   Usuń
 2. Czytałam, że Faybelle kiedyś przyjaźniła się z Ginge. Fay próbuje naprawić ich przyjaźń, ale jej nie wyszło i pewnie dlatego smutna minka. Zobaczyła jak dziewczyny się dogadują.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak Poppy rozmawiała z tym królem bagien,to Faybelle się zasmuciła i wydaję mi się,że Poppy coś mówiła o Faybelle i wtedy była smutna.Może Poppy powiedziała,że chciały zaprosić Faybelle i wtedy poczuła smutek,że je ,,dręczyła" tą ,,tułaczką" i było jej smutno i przykro. ;( Ach, ta Faybelle ;(

   Usuń
  2. Coś rozumiem po węgiersku i wydaje mi się że Poppy chwaliła Fayballe za styl i mówiła że jej wygląd daje je pomocne wskazówki.

   Usuń
  3. I wtedy się zasmuciła ;(

   Usuń
 3. Mnie się ten odcinek bardzo spodobał,ale Poppy...jak mogła na imprezę wziąć suszarkę do włosów? No cały czas z tego nie mogę xDDD Mimo to pomogła temu królowi bagien czy komuś tam... xDDD Jak kiedyś mówiłam : przez tą polubiłam ją :D Mina Faybelle : bezcenna! I jak kiedyś powiedziałam : gdyby była miła to bym ją lubiła :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę się doczekać,kiedy będzie ten odcinek w języku polskim ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Informejszyn!!!
  W internecie krążą zdjęcia ogromnych lalek EAH! Przynajmniej Madeline widziałam!
  BlondieGoodBee

  OdpowiedzUsuń
 6. Oprócz ogromnej Maddie,jest zdjęcie lalki jakiejś postaci. (Zamiast robić lalkę jakiejś postaci,której nie znamy ,mogliby stworzyć lalkę Hoppera albo Daringa albo Melody albo Lily i innych starych postaci...:( )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak sądzę. Albo mogliby porobić profile tych postaci z tła, które mają dużo szczegółów, np. ta orientalna dziewczyna czy te olbrzymie trolle :/

   Usuń
  2. No właśnie i mogliby stworzyć profil Hoppera i Daringa itd. ...

   Usuń
 7. Życzę wszystkim radosnych wakacji!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Już ni będę się czepiała o to skąd Poppy wyciągnęła wszystkie akcesoria oraz gdzie podłączyła suszarkę (ewidentnie było widać kabel), no bo to Mattel, który chyba wyznaje zasadę "Logic? We don't care and love it!". Nic nie zrobiłam, ale było widać, że Faybelle wcale nie jest taką złą osobą, jaką chciałaby być. Osobiście od początku uważałam ją za postać ciekawą (czemu jej lalka jest taka nieudana?! ;-;), ale teraz nie mogę doczekać się tego odcinka po polsku.

  ~Mariposa~

  OdpowiedzUsuń
 9. Takie błędy to ja rozumiem :D na tydzien móglby się zrobić taki błądzik =^•^=

  OdpowiedzUsuń
 10. Czemu zamiast tego odcinka, pokazał mi się ten filmik z Rosabellą i Darling?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, u mnie jest wszystko w porządku. :o

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!