niedziela, 24 maja 2015

Ubieranki Apple i Ashlynn Mirror Beach

Starsue udostępniło niedawno dwie ubieranki z serii Mirror Beach. Linki znajdziecie poniżej.Wspominałam już, że nie cierpię tych ubieranek, jednak szczególnie do gustu przypadła mi Ashlynn. Jest taaakaa urocza. >3< Apple z kolei ma głowę zbyt wysuniętą do przodu, jednak ten błąd pojawił się także w jej oryginalnym arcie, więc nie mam zbyt wielkiego żalu do starsue. Najbardziej nie podobały mi się fryzury Apple, są strasznie nieoryginalne (Thronecoming, postaci z tła i Helgi to tylko niektóre z nich). W ubierance Ash także było dużo powtórzeń... Ostatecznie jednak da się to znieść.


Tak ja ubrałam bohaterki. Apple w sumie wyszła średnio, ale strasznie podoba mi się Ashlynn. Jest taka minimalistyczna i jednocześnie taakaa urocza! (Przepraszam, jeśli się powtarzam). Gdy skończyłam ją ubierać, pomyślałam: O, wygląda jak córka Kopciuszka, a przecież... ...no właśnie.


Na profilu starsue pojawiła się ostatnio ankieta dotycząca następnej ubieranki, gdzie użytkownicy mogli wybierać między Faybelle a Briar Spring Unsprung. Ankieta zakończyła się wczoraj i wygrała Faybelle, dlatego to w grę z nią zagramy niedługo. Jak mniemam, następna będzie właśnie Briar SU.

Pierwsze dwa zdjęcia i ostatnie pochodzą z profilu starsue na google+.

1 komentarz:

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!