wtorek, 20 stycznia 2015

Był grecki i angielski, czas na polski...

...zwiastun Święta Baśniowiosny, oczywiście! A właściwie to jest to W poprzednim odcinku EAH..., powtórka wszystkich poprzednich ważniejszych odcinków. Podobną sklejkę zrobiono przed Dniem Koronacji i szczerze powiedziawszy, zaczynają mnie nudzić te powtórki zamiast normalnego zwiastunu.

Film pochodzi z oficjalnego kanału Ever After High na youtubie.

Był grecki i angielski, i wreszcie wstawiamy odcinek po polsku. Tym samym obiecuję: nie będzie już więcej postów z tym samym filmikiem w trzech różnych językach. XD Tak przynajmniej myślę.

Zastanawiam się, kto jest tutaj narratorem. Brzmi jak zmieszanie głosu Apple i Blondie, niewątpliwie jest to jednak ktoś nowy. Nawet w angielskiej wersji jest taka sama sytuacja.. Może to wspominana w książkach córka narratora, domniemana Brooke Page? Pożyjemy, zobaczymy. Może coś jeszcze o tym będzie.

13 komentarzy:

 1. Pierwsza! Niech już będzie ,,Święto Baśniowiosny", bo nie wytrzymam. Super, że dodaliście zwiastun.

  OdpowiedzUsuń
 2. Głos to Agata Paszkowska, jest ona polskim głosem Dove Cameron, Piper Curdy oraz Olivii Holt(tej ostatniej w latach 2010-2013) oraz dubbinguje Honey w MH

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie chciałam to napisać. Głos z "Liv i Maddie" xD

   Usuń
 3. Czy fabułą każdego filmu/długiego odcinka etc. musi być księga legend? xd Rozumiem, to ważna część całej fabuły, ogólnie cały sens EAH, ale na litość, ileż można .-.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponieważ w EAH filmy są kontynuacją - jakby 2, 3, 4, 5 część, pierwsze 2 odcinki(Apple i Raven)były by poznać postaci, 3 odcinke(Dzień Koronacji) był o podpisaniu przeznaczenia, 4(Dzień Zakochanych Serc) Ashlynn postanawia być Rebelsem, 5( Dzień Koronacji), w nim poznaliśmy historię dotyczącą Briar i tego, że nie chce swego przeznaczenia, pierwszy film opowiada o Święcie Baśniowiosny

   Usuń
 4. Wydaje mi się, że zwiastun musi nawiązywać do poprzednich części, bo postanowili wszystkie filmy związać ze sobą. To dobrze ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak - Dzień Koronacji, scena końcowa z księgą w wodzie, to była zapowiedź SU. I księga wywróci wszystko do góry nogami? Już nie mogę się doczekać *o*

  OdpowiedzUsuń
 6. Z każdym dniem coraz bardziej nie mogę się doczekać tego filmu. Mam nadzieję, że niedługo pojawi się oficjalny zwiatun i dowiemy się czegoś więcej na temat filmu. Jeszcze ta Księga Legend ma wywrócić święto do góry nogami. Pozostaje tylko czekać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Co ta księga może zrobić? Zastanawiam się nad tym... Co mogłaby zrobić z nią niewłaściwego matka Kitty? Nie mogę się doczekać filmu ^^ Widać producenci dali nam pod koniec Dnia Koronacji "zwiastun" spring unsprung. Dlaczego? Ponieważ (hihi) jest to Kraina Czarów (to było miejsce akcji) i... księga - jeden z głównych wątków. I ta muzyka zwiastująca katastrofę, gdy pokazali księgę.

  OdpowiedzUsuń
 8. postanowiłam kupić trzy lalki by robić im zdjęcia a kiedy robiłam zdjęcia to postanowiłam robić historyjki jak chcecie to mogę wam je dać jak skończę

  OdpowiedzUsuń
 9. To apple bo napoczątku było pokazane jak ona mówi!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To tylko fragment jednego z odcinków, a poza tym było powiedziane, że podczas SU pojawią się nowe postacie, więc mogło też chodzić o Brooke Page.

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!