wtorek, 13 stycznia 2015

Reklama książek Suzanne Selfors

Pojawiła się reklama drugiej serii książek Ever After High, spod pióra nieznanej dotąd autorki, jaką jest Suzanne Selfors.


Reklama jest wykonana schludnie i jest przyjemna zarówno dla oka, jak i dla ucha. W reklamie pokazana jest także seria Shannon Hale. Na końcu oczywiście są pokazane lalki oraz link do strony Ever After High, a także reklama Netflix'a.

Będąc już w temacie książek pani Selfors... Ktoś już nabył kopię egzemplarza Next Top Villain, a zdjęcia książki wrzucił do sieci. Myślę, że warto je tu wstawić, ponieważ ukazują grzbiet i ogólnie to, jak wydana została książka, podczas gdy wcześniej mieliśmy okazję zobaczyć jedynie okładkę tomu.


Jak widać na powyższym zdjęciu, książka jest wydana w twardej oprawie, a okładka jest taka... no, matowa, nie świeci się. Nie za bardzo podoba mi się grzbiet książki, ale to szczegół. Generalnie wydanie jest cudne.


Zbliżenie na okładkę + słicia z Lizzie soł macz.


 Nie wiem, jak próbowali zrobić napis Ever After High, em, równolegle do grzbietu, ale za bardzo im to nie wyszło. Zdecydowanie za jasne, no i 'High' jakoś tak dziwnie zjeżdża. Ale malutki '+' za dobre chęci jest.

Ogólnie rzecz ujmując, kocham książki. I kocham Ewer After Haja. Kocham książki Ewer After Haja i wiem, że nie na takie zakończenie liczyliście. Nie mogę się doczekać A Wonderlandiful World w Polsce i serię Suzanne Selfors także kupię, gdy pojawi się w Polsce. A Wy?

reklama pochodzi z youtube Little, Brown Books for Young Readers

7 komentarzy:

 1. Na ever after high dolls jest już art Ginger, a co do książek, to "A wonderful world" (sorry jeżeli źle napisałem) jest trzecią częścią, a "once upon a time" czwartą? Wiadomo kiedy zostaną przetłumaczone na polski? Dwie pierwsze części łyknąłem bardzo szybko, i chcę wiedzieć co dalej! :D Nie mogę się doczekać następnych części :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest już jej profil na stronie!!! :D Ginger

   Usuń
  2. "A Wonderlandiful World" jest trzecim tomem, a "Once Upon a Time: The Story Collection" to zbiór dodatkowych opowiadań do serii.

   Usuń
 2. Jeszcze jedno, czy ja dobrze zrozumiałem, że kocha się w Hopperze? :O

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak ginger kocha się w hopperze

  OdpowiedzUsuń
 4. och uwielbiam te książki ostatnio przeczytałam krzywe zwierciadło i tak wciąga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Krzywe Zwierciadło było zdecydowanie lepsze od Księgi Legend. : D

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!