sobota, 21 listopada 2015

Zapakowana Courtly i jej art

Courtly jest już dostępna w zagranicznych sklepach jako lalka ekskluzywna dla serii Way too Wonderland, podobnie jak Kitty w Spring Unsprung. Oznacza to, że będzie dostępna w sklepach w normalnej cenie tylko przez określony czas. Nie wiadomo jednak, czy pojawi się w Polsce.


Od czasów zdjęć promocyjnych córka Jokera właściwie się nie zmieniła. Jej korona wygląda tutaj bardziej na różową niż czerwoną, jednak jest to najpewniej wina oświetlenia. Bardzo się cieszę, że w ostatecznej wersji nie zepsuli jej charakterystycznego, złośliwego uśmieszku.


Niedawno na facebooku udostępniono grafikę reklamującą głosowanie na stronie everafterhigh.com. Na dole umieszczono fragment artu Courtly, ukazujący samo popiersie, jednak już dawno można oglądać zeskanowany art w nieco gorszej jakości. Bardzo podoba mi się poza bohaterki - wygląda, jakby coś knuła, jednak zupełnie schrzanili jej grzywkę. Poza tym nie mogę doczekać się końca głosowania!

Zdjęcia pochodzą z tumblra klaudiossfaceboka Ever After High i od too_clawsome.

14 komentarzy:

 1. Ja już też chcę koniec głosowania,co do Coutly uwielbiam jej art <3 I szczerze? Uwielbiam ją bez tej grzywki, wygląda znacznie lepiej :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi jej twarz wygląda na przeklejona od innej postaci i nieco przerobiona ;-; najgorszy art jaki kiedykolwiek zrobili.

   Usuń
  2. No, coś w tym jest, ale ta poza, to jest bajeczna :P

   Usuń
 2. Też uwielbiam Courtly i bardzo chcę obejrzeć WtW po polsku. Ktoś wie jest już 2 część WTW do obejrzenia?

  OdpowiedzUsuń
 3. No po prostu idiotyzm. Rozumiem Kitty z SU, ale Court to Basic! Jak można dać Basica przez określony czas? No po prostu idiotyzm...
  Zniszczyli jej grzywkę. Przecież właśnie to w Court jest najpiękniejsze. Jak oni mogli? Się focham. -.-
  No i kiedy te wyniki? :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Courtly to jedna z moich ulubionych postaci. Jak mogli ją tak zepsuć? Zniszczyli grzywkę, pomalowali nogi... Jeszcze niech się okaże, że nie będzie dostępna w Polsce. :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No, te pomalowane nogi to żenada...

   Usuń
  2. Ona już jest dotstępna ( znaczy już nie bo kupiłem bardzo tanio za 103 zł) ale jest jeszcze za 200 zł.A grzywkę można zrobić samemu i właśnie ja robię.

   Usuń
  3. Courtly już jest w sprzedaży kupiłem ją za 103 zł.Ale teraz jak kupiłem to została za 200 zł tylko.A co do tej zakręconej grzywki to będę ją robił jak mi przyjdzie.Bo nie jest to coś trudnego.

   Usuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Niech już skończą te głosowanie lub ustalą datę kiedy się kończy. Przy okazi dlaczego najciekawsze postacie są limitowane lub ciekawe ich wersje np Limitowan Raven Queen

  OdpowiedzUsuń
 7. Ile lat ma Courtly?

  OdpowiedzUsuń
 8. Buuuu! Dlaczego musi być ekskluzywna?! Grzywkę jej zepsuli, nogi pomalowali... Czy może być jeszcze gorzej?!

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam Courtly! Nawet jak nie będzie dostępna w Polsce to ją kupię gdzie indziej.

  ~Anka~

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!